- -13,24 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Червен |
| Предназначен за | Баня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 3.5 Kg |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Ниво на шум при центрофуга | 69 dB |
| Функции | Таймер |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Технологии | Защита от пръски IPX4 |
| Брой програми за изпиране | 1 |
| Височина | 55 cm |
| Ширина | 39 cm |
| Дълбочина | 39 cm |
| Тегло | 3.5 g |