- -13,24 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 3.5 Kg |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 69 dB |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Τεχνολογία | Защита от пръски IPX4 |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 1 |
| Υψος | 55 cm |
| Πλάτος | 39 cm |
| Βάθος | 39 cm |
| Βάρος | 3.5 g |