- -13,24 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | roșu |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 3.5 Kg |
| Deschiderea trapei | Top |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 69 dB |
| Funcții | Temporizator |
| Funcții de protecție | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Tehnologii | Protectie apa IPX4 |
| Numărul de programe de spălare | 1 |
| Înălţime | 55 cm |
| Lăţime | 39 cm |
| Adâncime | 39 cm |
| Greutate | 3.5 g |