- Изчерпано
Мощност на пране: 300 W
Мотор за изцеждане: 148 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: max 65 l
Разглобяем капан на ваната за пране
Количество сухо пране: 7 кг
Количество пране за изстискване: 3 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 945x465x815 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 925x440x740 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 27 кг
Тегло нето: 23,5 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Мощност на пране: 300 W
Мотор за изцеждане: 148 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: max 65 l
Разглобяем капан на ваната за пране
Количество сухо пране: 7 кг
Количество пране за изстискване: 3 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 945x465x815 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 925x440x740 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 27 кг
Тегло нето: 23,5 кг
Гаранция: 24 месеца
Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 0 rpm |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Ниво на шум при пране | 64 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас G от гама A до G |
| Годишна енергийна консумация | 130 kWh |
| Ефективност при пране | Клас B |
| Програми за изпиране | Памук |
| Брой програми за изпиране | 6 |
| Дълбочина | 44 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |