- Stoc epuizat
Мощност на пране: 300 W
Мотор за изцеждане: 148 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: max 65 l
Разглобяем капан на ваната за пране
Количество сухо пране: 7 кг
Количество пране за изстискване: 3 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 945x465x815 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 925x440x740 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 27 кг
Тегло нето: 23,5 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Мощност на пране: 300 W
Мотор за изцеждане: 148 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: max 65 l
Разглобяем капан на ваната за пране
Количество сухо пране: 7 кг
Количество пране за изстискване: 3 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 945x465x815 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 925x440x740 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 27 кг
Тегло нето: 23,5 кг
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 0 rpm |
| Deschiderea trapei | Top |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 64 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica G din gama A pana la G |
| Consumul anual de energie | 130 kWh |
| Eficiența spălării | Clasa B |
| Programe de spălare | Bumbac |
| Numărul de programe de spălare | 6 |
| Adâncime | 44 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |