- Χωρίς απόθεμα
Мощност на пране: 300 W
Мотор за изцеждане: 148 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: max 65 l
Разглобяем капан на ваната за пране
Количество сухо пране: 7 кг
Количество пране за изстискване: 3 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 945x465x815 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 925x440x740 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 27 кг
Тегло нето: 23,5 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Мощност на пране: 300 W
Мотор за изцеждане: 148 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: max 65 l
Разглобяем капан на ваната за пране
Количество сухо пране: 7 кг
Количество пране за изстискване: 3 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 945x465x815 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 925x440x740 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 27 кг
Тегло нето: 23,5 кг
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 64 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση G από το εύρος A έως G |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 130 kWh |
| Απόδοση πλυσίματος | Κλάση Β |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 6 |
| Βάθος | 44 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |