- Изчерпано
Мотор за пране: 420 W
Мотор за изцеждане: 190 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: 100 л
Подвижен капак на резервоара за миене
Количество сухо пране: 10 кг
Количество пране за изстискване: 5 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 910 x 570 x 1000 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 890 x 530 x 990 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 32 кг
Тегло нето: 28 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Мотор за пране: 420 W
Мотор за изцеждане: 190 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: 100 л
Подвижен капак на резервоара за миене
Количество сухо пране: 10 кг
Количество пране за изстискване: 5 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 910 x 570 x 1000 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 890 x 530 x 990 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 32 кг
Тегло нето: 28 кг
Гаранция: 24 месеца
Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 10 Kg |
| Скорост на въртене | 0 rpm |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Ниво на шум при пране | 55 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас F от гама A до G |
| Годишна енергийна консумация | 173 kWh |
| Ефективност при пране | Клас B |
| Програми за изпиране | Памук |
| Брой програми за изпиране | 8 |
| Дълбочина | 53 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |