- Stoc epuizat
Мотор за пране: 420 W
Мотор за изцеждане: 190 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: 100 л
Подвижен капак на резервоара за миене
Количество сухо пране: 10 кг
Количество пране за изстискване: 5 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 910 x 570 x 1000 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 890 x 530 x 990 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 32 кг
Тегло нето: 28 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Мотор за пране: 420 W
Мотор за изцеждане: 190 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: 100 л
Подвижен капак на резервоара за миене
Количество сухо пране: 10 кг
Количество пране за изстискване: 5 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 910 x 570 x 1000 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 890 x 530 x 990 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 32 кг
Тегло нето: 28 кг
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 10 Kg |
| Viteza de rotație | 0 rpm |
| Deschiderea trapei | Top |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 55 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica F din gama A pana la G |
| Consumul anual de energie | 173 kWh |
| Eficiența spălării | Clasa B |
| Programe de spălare | Bumbac |
| Numărul de programe de spălare | 8 |
| Adâncime | 53 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |