- Χωρίς απόθεμα
Мотор за пране: 420 W
Мотор за изцеждане: 190 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: 100 л
Подвижен капак на резервоара за миене
Количество сухо пране: 10 кг
Количество пране за изстискване: 5 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 910 x 570 x 1000 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 890 x 530 x 990 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 32 кг
Тегло нето: 28 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Мотор за пране: 420 W
Мотор за изцеждане: 190 W
Време за пране: 0-15 мин
Време за изцеждане: 0-5 мин
Обем на умивалника: 100 л
Подвижен капак на резервоара за миене
Количество сухо пране: 10 кг
Количество пране за изстискване: 5 кг
Захранване със студена или топла вода (МАКСИМУМ 60 ° C)
Изхвърляне на отпадъчни води: чрез свободно падане
Брутни размери: 910 x 570 x 1000 мм (ДxШxВ)
Нетни размери: 890 x 530 x 990 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 32 кг
Тегло нето: 28 кг
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 10 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 55 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση F από το εύρος A έως G |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 173 kWh |
| Απόδοση πλυσίματος | Κλάση Β |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 8 |
| Βάθος | 53 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |