- -16,87 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Сив |
| Материал | Полипропилен |
| Височина | 5.7 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 39.5 cm |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Органайзер за прибори |
| Тип монтиране | Свободностоящ |