- -16,87 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Υψος | 5.7 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 39.5 cm |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзер за прибори |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |