- -16,87 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Gri |
| Material | Polipropilenă |
| Înălţime | 5.7 cm |
| Lăţime | 11 cm |
| Lungime | 39.5 cm |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Tava tacamuri |
| Tipul de montare | Свободностоящ |