- -2,05 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Метал |
| Височина | 32.5 cm |
| Дължина | 0 cm |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Поставка за кухненска хартия |
| Тип монтиране | Свободностоящ |
| Диаметър | 13 cm |