- -2,05 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υψος | 32.5 cm |
| Μήκος | 0 cm |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Поставка за кухненска хартия |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |
| Диаметър | 13 cm |