- -2,05 €
- Stoc epuizat
Suport pentru hartie de bucatarie Kesper
- Material: Metal
- Culoare neagra
- Inaltime: 32,5 cm
- Diametru: 13 cm(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Suport pentru hartie de bucatarie Kesper
- Material: Metal
- Culoare neagra
- Inaltime: 32,5 cm
- Diametru: 13 cmFisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Înălţime | 32.5 cm |
| Lungime | 0 cm |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Поставка за кухненска хартия |
| Tipul de montare | Свободностоящ |
| Диаметър | 13 cm |