- -7,16 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Кафяв |
| Материал | Бамбук |
| Височина | 10 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 31 cm |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Кутия за съхранение |
| Тип монтиране | Свбодностоящ |