- -7,16 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Maro |
| Material | Bambus |
| Înălţime | 10 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Кутия за съхранение |
| Tipul de montare | Свбодностоящ |