- -7,16 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 31 cm |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Кутия за съхранение |
| Τύπος στήριξης | Свбодностоящ |