- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса, PVC |
| Височина | 6.2 cm |
| Ширина | 29 cm, 50 cm |
| Дължина | 0 cm |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Органайзер за прибори |
| Тип монтиране | Свободностоящ |