- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Materiale pentru tavi | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic, PVC |
| Înălţime | 6.2 cm |
| Lăţime | 29 cm, 50 cm |
| Lungime | 0 cm |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Tava tacamuri |
| Tipul de montare | Свободностоящ |