- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Υλικά δίσκων | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό, PVC |
| Υψος | 6.2 cm |
| Πλάτος | 29 cm, 50 cm |
| Μήκος | 0 cm |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзер за прибори |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |