- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Прозрачен |
| Материал | Пластмаса |
| Височина | 4.4 cm |
| Ширина | 33.1 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Тегло | 0.48 Kg |
| Брой нива | 2 |
| Тип продукт | Органайзер за хладилник |
| Тип монтиране | Свободностоящ |