- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Υλικά δίσκων | Πλαστικό |
| Χρώμα | Διαφανής |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Υψος | 4.4 cm |
| Πλάτος | 33.1 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Βάρος | 0.48 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 2 |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзер за хладилник |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |