- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Materiale pentru tavi | Plastic |
| Culoare | Transparent |
| Material | Plastic |
| Înălţime | 4.4 cm |
| Lăţime | 33.1 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Greutate | 0.48 Kg |
| Numărul de niveluri | 2 |
| Tip produs | Органайзер за хладилник |
| Tipul de montare | Свободностоящ |