
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Сив, Инокс |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Височина | 16.9 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 14 cm |
| Тегло | 0.494 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Органайзер за мивка |
| Тип монтиране | Свободностоящ |