
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Υλικά δίσκων | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι, Inox |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Υψος | 16.9 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Μήκος | 14 cm |
| Βάρος | 0.494 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзер за мивка |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |