
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Materiale pentru tavi | Plastic |
| Culoare | Gri, Inox |
| Material | Plastic, Oţel |
| Înălţime | 16.9 cm |
| Lăţime | 15 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Greutate | 0.494 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Органайзер за мивка |
| Tipul de montare | Свободностоящ |