- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса, Полипропилен |
| Съдържание пакет | 1 x Органайзер |
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 61.5 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Тегло | 0.47 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Органайзер |
| Тип монтиране | Свободностоящ |