- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Υλικά δίσκων | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό, Πολυπροπυλένιο |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Органайзер |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 61.5 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Βάρος | 0.47 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Διοργανωτής |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |