- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Materiale pentru tavi | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Material | Plastic, Polipropilenă |
| Pachet de conținut | 1 x Органайзер |
| Înălţime | 9 cm |
| Lăţime | 61.5 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Greutate | 0.47 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Organizator |
| Tipul de montare | Свободностоящ |