
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Съдържание пакет | 1 х Поставка за домакинска хартия |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Тегло | 0.19 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Поставка за домакинска хартия |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Диаметър | 16 cm |