
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Gri |
| Material | Plastic, Silicon |
| Pachet de conținut | 1 х Поставка за домакинска хартия |
| Înălţime | 28 cm |
| Lăţime | 16 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Greutate | 0.19 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Поставка за домакинска хартия |
| Tipul de montare | De sine |
| Диаметър | 16 cm |