
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό, Σιλικόνη |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Поставка за домакинска хартия |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Βάρος | 0.19 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Поставка за домакинска хартия |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Диаметър | 16 cm |