- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Бял, Зелен |
| Материал | Пластмаса |
| Височина | 11.86 cm |
| Ширина | 18.26 cm |
| Дължина | 19.89 cm |
| Тегло | 0.308 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Органайзер за мивка |
| Тип монтиране | Свободностоящ |