- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Materiale pentru tavi | Plastic |
| Culoare | Alb, Verde |
| Material | Plastic |
| Înălţime | 11.86 cm |
| Lăţime | 18.26 cm |
| Lungime | 19.89 cm |
| Greutate | 0.308 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Органайзер за мивка |
| Tipul de montare | Свободностоящ |