- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Υλικά δίσκων | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Υψος | 11.86 cm |
| Πλάτος | 18.26 cm |
| Μήκος | 19.89 cm |
| Βάρος | 0.308 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзер за мивка |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |