- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Височина | 25.5 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 17.5 cm |
| Тегло | 0.825 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Поставка за домакинска хартия |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Диаметър | 17.5 cm |