- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Υψος | 25.5 cm |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Μήκος | 17.5 cm |
| Βάρος | 0.825 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Поставка за домакинска хартия |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Диаметър | 17.5 cm |