- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Înălţime | 25.5 cm |
| Lăţime | 17.5 cm |
| Lungime | 17.5 cm |
| Greutate | 0.825 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Поставка за домакинска хартия |
| Tipul de montare | De sine |
| Диаметър | 17.5 cm |