- -2,51 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Метал |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 0 cm |
| Тегло | 1 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Поставка |
| Тип монтиране | Свободностоящ |
| Диаметър | 15 cm |