- -2,51 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Lăţime | 15 cm |
| Lungime | 0 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Поставка |
| Tipul de montare | Свободностоящ |
| Диаметър | 15 cm |