- -3,58 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Височина | 13.5 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Поставка за кухненска хартия |
| Тип монтиране | Завинтване |