- -3,58 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Înălţime | 13.5 cm |
| Lăţime | 25 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Поставка за кухненска хартия |
| Tipul de montare | Завинтване |