- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Υψος | 13.5 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Поставка за кухненска хартия |
| Τύπος στήριξης | Завинтване |