- -3,58 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Черен, Инокс |
| Материал | Метал |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Чекмедже организатор за капсули за кафе |
| Тип монтиране | Свободно стояща |