- -3,58 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Negru, Inox |
| Material | Metal |
| Înălţime | 6 cm |
| Lăţime | 29 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Organizator sertar pentru capsule de cafea |
| Tipul de montare | Свободно стояща |