- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Μαύρο, Inox |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υψος | 6 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 32 cm |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Συρταριέρα οργάνωσης για κάψουλες καφέ |
| Τύπος στήριξης | Свободно стояща |