- -6,61 €

- Здрав и стабилен
- 8-степенен органайзер за тиган / капак
- Лесно регулируема височина и позиция на поставката
- Тиганите / капаците не се драскат
- Спестява пространството на шкафа / плота или под мивката
- Размер: 47 х 20.5 х 38 см
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 47 cm |
| Дължина | 20.5 cm |
| Брой нива | 8 |
| Тип продукт | Органайзер за кухня |
| Тип монтиране | Свободностоящ |