- -6,61 €

- Puternic si stabil
- Organizator cu 8 trepte pentru tigaie/capac
- Inaltimea si pozitia suportului sunt usor de reglat
- Tigaile/capacele nu sunt zgariate
- Economiseste spatiu in dulap,pe blat sau sub chiuveta
- Dimensiune: 47 x 20,5 x 38 cm (edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Puternic si stabil
- Organizator cu 8 trepte pentru tigaie/capac
- Inaltimea si pozitia suportului sunt usor de reglat
- Tigaile/capacele nu sunt zgariate
- Economiseste spatiu in dulap,pe blat sau sub chiuveta
- Dimensiune: 47 x 20,5 x 38 cm Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Înălţime | 38 cm |
| Lăţime | 47 cm |
| Lungime | 20.5 cm |
| Numărul de niveluri | 8 |
| Tip produs | Органайзер за кухня |
| Tipul de montare | Свободностоящ |