- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Модел | Без принт |
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Поставка за кърпи |
| Материал | Пластмаса |
| Тип монтиране | Завинтване |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дължина | 11 cm |